پیش نیاز ثبت نام واحد ها

متقاضی گرامی : لطفا قبل از اقدام برای ثبت نام قسمت « پیش نیاز ثبت نام برای خرید مواد اولیه » و « راهنمای ثبت نام » را به صورت کامل مطالعه و بعد از انجام مراحل مندرج در آن اقدام به ثبت نام واحد خود در این بخش نمایید.

نوع شخصیت

    *متقاضی دریافت مواد    
*شناسه ملي اشخاص حقوقي
سازمان ثبت اسناد به تمام اشخصاص حقوقی یک شناسه ملی اختصاص داده است . برای دریافت آن پایگاه اطلاع رسانی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور مراجعه کنید
*شماره ملي مالک

نوع واحد

    *نوع واحد                       

نوع اعضا

    *نوع اعضا
شما با ثبت شناسه صنفی و یا شناسه کسب و کار می توانید جهت درخواست مواد اولیه مورد نیاز واحد تولیدی خود اقدام نمایید. در صورتی که تا کنون شناسه صنفی دریافت ننموده اید به وبگاه iranianasnaf.ir مراجعه نمایید. جهت دریافت اطلاعات شما از پایگاه اطلاعات وزارت صنعت ، معدن و تجارت وارد نمودن یکی از دو فیلد شناسه صنفی و یا شناسه کسب و کار کافی می باشد در صورتی که دارای شناسه صنفی می باشید می توانید جهت دریافت شناسه کسب و کار اینجا را کلیک نمایید.

جهت اطمینان از صحت شناسه صنفی خود اینجا را کلیک کنید
*شناسه صنفی توجه : وارد نمودن یکی از موارد شناسه صنفی یا شناسه کسب و کار کافی می باشد.

توجه

اطلاعات شما تنها با وارد نمودن شماره مجوز از پایگاه اطلاعات معاونت صنایع دستی دریافت می گردد، شما تنها زمانی قادر به ثبت نام می باشید که اطلاعات واحد شما در پایگاه اطلاعاتی این معاونت قرار داشته باشد
*شماره مجوز - /
*شناسه کسب و کار

مشخصات کاربر

*نام کاربری
*رمز عبور
*تکرار رمز عبور
*کد ملی
*شماره شناسنامه
*نام پدر
*تاریخ تولد سال ماه روز   مثال : سال ماه روز  
خواهشمند است در این بخش کدپستی ده رقمی دقیق خود را وارد نمایید لازم به ذکر است آدرس و کدپستی شما بعد از ثبت توسط شرکت پست ج. ا. ا. صحه گذاری خواهد شد لذا خواهشمند است در صورتی که از کدپستی دقیق خود اطلاع ندارید اینجارا کلیک نمایید.
*کد پستی
*تلفن همراه
*آدرس ایمیل